اطلاعات ورزش جودو شهر گرگان

در این وبلاگ آموزش جودو و اخرین اخبار جودو منتشر می شود

گزارش عملکرد

هفته گذشته در راستای آمادگی جهت برگزاری مسابقات بزرگسالان جودو و المپیاد کشوری جناب قدیر تفکر از طرف هیئت جودو استان راهی شهر تهران شد . طی این مسافرت اسامی جودو کاران استان به فدراسیون اعلام گشت و هماهنگی های لازم  توسط جناب قدیر تفکر صورت پذیرفت.

+ نوشته شده در  جمعه دوم بهمن 1388ساعت 13:21  توسط حسین بهداروندی  | 

تبریک بمناسبت عضویت در تیم ملی کاتا

با سلام خومت ورزشکاران عزیز استان گلستان!

عضویت مجدد اساتید محمد علی نودهی و امیر فرزانه حصاری در تیم ملی کاتای کشور را به همگی شما ورزش دوستان تبریک میگوییم. با امید اعتلای هر چه بیشتر ورزش جودوی استان و کشور.

+ نوشته شده در  دوشنبه شانزدهم شهریور 1388ساعت 2:52  توسط حسین بهداروندی  | 

برگزاری کلاسهای آموزش کاتا ورزش جودو در استان گلستان

با سلام و عرض خسته نباشید.

باشگاه ورزشی تختی با در نظر گرفتن اینکه در شرف برگزاري مسابقات کاتا کشوری هستیم اقدام به برگزاري کلاسهای آموزشی کاتا نموده و از این پس این باشگاه بصورت مدرسه کاتا به فعالیت خود ادامه می دهد. از دوستان و بزرگواران علاقمند به کاتا ورزش جودو دعوت به عمل می آوریم تا در این کلاسها حضور بهم رسانند. در ضمن این کلاسها با مدیریت استاد برجسته بین المللی جناب آقای میقانی و حضور قهرمانان کاتای کشور استاد محمد علی نودهی و استاد امیر فرزانه حصاری برگزار می شود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم خرداد 1388ساعت 13:55  توسط حسین بهداروندی  | 

برگزاری مسابقات جودوی دانشگاه آزاد اسلامی در گرگان

با سلام و دعای خیر.

هفته گذشته مسابقات جودوی دانشگاه آزاد اسلامی در دانشگاه آزاد گرگان برگزار گردید. در این مسابقات که تیمهایی از استانهای گلستان و سمنان شرکت داشتند تیم های جودوی شهر گرگان - علی آباد - شاهرود به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

در طی برگزاری این دوره از مسابقات شاهد حضور اساتید و مسئولین در محل برگزاری بودیم که از همینجا از یاری ایشان کمال تشکر را داریم.

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم اردیبهشت 1388ساعت 16:39  توسط حسین بهداروندی  | 

برگزاری مسابقات کاتا استان گلستان

با سلام!

طبق آخرین خبر جمعه این هفته ۱۸/۱۱/۸۷ برگزار خواهد شد. این دوره از مسابقات در سطح استان گلستان برگزار می گردد و جودو کاران عزیز استانمان برای اولین بار تجربیات ارزنده خود را در زمینه کاتای ورزش جودو به نمایش خواهند گذارد.

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن 1387ساعت 19:33  توسط حسین بهداروندی  | 

قوانین جدید داوری

با سلام خدمت دوست داران ورزش!

قوانین جدید داوری که از ماه آینده قابل اجرا هستند به هیئت جودو رسید و توسط ایشان طی جلسه ای ابلاغ گردید. آشنای کامل با این قوانین و حواشی و متعاقبات آنها مجال مفصلی می طلبد اما مختصری از این قوانین را جهت آشنایی شما دوستان در وبلاگ می گزارم.

۱- امتیاز کوکا از لیست امتیازات ورزش جودو حذف گردید.

۲- اولین اخطار شیدو که قبلا معادل یک امتیاز کوکا بود دیگر امتیازی ندارد و برتری ایجاد نمی کند اما ثبت میشود تا بمحض رسیدن به دومین اخطار شیدو به فرد مقابل امتیاز یوکو داده شود.

۳- باقی ماندن در خاک بین ۱۰ تا ۱۴ ثانیه قبلا امتیاز کوکا محسوب میشد که دیگر امتیازی ندارد و اولین امتیاز خاک از ۱۵ ثانیه و با یوکو شروع میشود.

۴- در قوانین گذشته گرفتن و نگاه داشتن پای حریف تا پنج ثانیه و برای اجرای تکنیک اشکالی نداشت و بیش از این مقدار اخطار شیدو داشت اما از هم اکنون بمحض گرفتن پا داور مجبور به دادن اخطار شیدو است اما این بدان شرط است که اجرای تکنیک بدون کشش باشد و فقط با گرفتن پا آغاز شود. پس اگر تکنیک با کشش کافی اجرا شود و در میان اجرا برای از گرفتن پا استفاده شود عیبی ندارد و قابل قبول است.

۵- خط قرمز رنگ کنار تاتامی که مه منطقه اخطار معروف است حذف گردیده و دیگر در تمامی نقاط تاتامی اگر اجرای تکنیک بیش از حد به تعویق بیفتد اخطار خواهد داشت.

با نگاه کلی به این قوانین می توان فهمید که سیاست گزاران ورزش جودو در پی افزایش کیفیت و جلوگیری از سستی هستند و این به شیایی های جودو طراوت و حرکتی نو می بخشد اما ماده ۴ که در بالا ذکر شد یقینا بحث بر انگیز خواهد بود و اجرای آن توسط داوران عزیز مستلزم دقت نظر دوچندان خواهد بود.

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن 1387ساعت 19:29  توسط حسین بهداروندی  | 

تغییرات در قوانین داوری جودو

با سلام!

هنوز نمی شود بصورت دقیق درباره قوانین جدید سخن گفت یا اظهار نظر کرد اما آنچه مسلم شده این است که تغییرات شگرفی در دست وقوع است. در همین راستا کمسیون داوری هیئت جودو جمعه این هفته کلاس فوق العاده ای برگزار می نماید که از تمامی داوران گرامی استان دعوت به حضور در این کلاس بعمل می آوریم.

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم بهمن 1387ساعت 17:57  توسط حسین بهداروندی  | 

مسابقات دوستانه کاتا

با سلام!

مسابقات دوستانه کاتا جودو در شرف برگزاری است. این مسابقات که جهت آمادگی جودو کاران می باشد بین تیمهای شهر های مختلف استان برگزار می گردد. هم اکنون باشگاه تختی در حال آماده سازی تیم خود برای شرکت در مسابقات می باشد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم دی 1387ساعت 20:14  توسط حسین بهداروندی  | 

خوش آمدید

سلام بیننده عزیز. بعلت اینکه مدتی توان آپلود وبلاگ را نداشتیم امکان بهره مندی از نظرات شما دوستان را از دست دادیم. لطفا ما را از نظرات سازنده خودتان بی نصیب نگزارید.
+ نوشته شده در  شنبه سی ام آذر 1387ساعت 17:55  توسط حسین بهداروندی  | 

بر گزاری کلاسهای کاتا

با سلام خدمت ورزش دوستان گرامی!

طبق برنامه های آتی که پس از کسب افتخارات جدید کاتای کشورمان اتخاذ گردیده تاسیس مدرسه کاتا در شهر گرگان شروع به کار کرد. این دوره از کلاسها که در باشگاه تختی شهر گرگان انجام می گردد از تدرسی استاد ارجمند حاج داوود میقانی بهره میجوید. از تمامی ورزشکارانی که تمایل به آموختن کاتا جودو بصورت حرفه ای هستند دعوت بعمل می آید تا در ساعت ۲۰:۱۵ روزهای فرد به باشگاه تختی واقع در جنب بیمارستان پنج آذر مراجعه نمایند.

هزینه برگزاری کلاس تا کنون اعلام نگردیده و فقط هزینه باشگاه که ماهانه ۶ هزار تومان میباشد اخذ می گردد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم آذر 1387ساعت 16:47  توسط حسین بهداروندی  | 

عرض تبریک به تمامی دوستان

با سلام و دعای خیر!

بازگشت افتخار آمیز استاد امیر فرزانه حصاری و استاد محمد علی نودهی را به تمامی ورزشکاران تبریک می گوییم. در تاریخ جودوی کشورمان این اولین بار است که تیم ملی ایران به قسمت نهایی صعود می نماید و این افتخار نصیب اساتیدی از استان ما شده است. با امید اینکه این سیر رو به جلو ادامه یابد و کشورمان در عرصه های ملی مانند مسابقات جهانی کاتا موفق به کسب مقامهای بالاتری گردند.

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم آذر 1387ساعت 19:38  توسط حسین بهداروندی  | 

اعزام استاد امیر فرزانه حصاری و استاد محمد نودهی به مسابقات جهانی

با سلام خدمت ورزش دوستان و ورزشکاران محترم.

خبر که بحق باعث افتخار و مباهات همگی جودو کاران استان گلستان است و حتی ورزشکاران دیگر استانها نیز بدان می بالند اعضام چند تن از اساتید مجرب و ورزشکاران پر تلاش استانمان به مسابقات جهانی کاتای جودو است. استاد امیر فرزانه حصاری و استاد محمد نودهی که طی کسب چند دوره مقامهای کشور و دو دوره دعوت به تیم ملی کشور این افتخار را برای ورزشکاران آفریدند. که امیدواریم در این مسابقات موفق باشند و کشورمان را سربلند سازند.

با آرزوی کسب موفقیت برای همگی جودو کاران کشورمان.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم آبان 1387ساعت 17:3  توسط حسین بهداروندی  | 

نظرات و پیشنهادات دوستان!

با سلام!

مراتب شرمندگی خود را بخاطر اینکه مدت مدیدی قادر به به روز رسانی وبلاگ نبودم ابراز میدارم. اما دوستی بنام جناب "رضا" پیغامی برای وبلاگ گذاردند که از توجه ایشان کمال تشکر را داریم. من قصد ندارم تا فقط از همراهان و مشوقین تعریف کرده و در راه گمراهی را پیشه کنم. بهمین علت از انتقادات دوستان بسیار خشنود شده و سعی در شناخت مشکلات و بمحض وجود مساعی در رفع آنها دارم. این دوستمان که اعتراضاتی درباره مطالب سایت نسبت به بعضی از جودو کاران داشتند(و البته با بیانی تند). در جواب این دوستمان عرض میدارم نه اینجانب و نه هیچ کدام از دوستان و دست اندر کارن وبلاگ هرگز اجازه بی احترامی و اکسار شأن هیچ استادی را بخود نمی دهیم و این قبیل نظرات را کاملا بی اساس می شماریم. مقام یک استاد با هر رأی و هر نظر شریف و محترم است حال چه موافق یا مخالف نظر دیگری باشد. و اگر بطور غیر مقصود و با خلط تعبیر به استادی بی احترامی شده  با شد رسما مراتب عذر خواهی مان را بیان میداریم. اما این بیان بدان معنی نیست که از اشتباهات فاحش و فعالیتهای غیر ورزشی چشم پوشی کنیم و زیر لوای احترامات بخواهیم حق مسلم ورزشکاران را که ورزش کردن در بستری آرام ـ سالم ـ لیاغت گرا است را از ایشان سلب کنیم. اصول را هیچ کس نمی تواند خدشه دار نماید. هیچ عقل سلیم و دید پاکی راضی به آن نیست که شاهد صحنه های غیر ورزشی باشد که متاسفانه در استان ما اتفاق افتاده است. فحاشی در فضای مقدس قهرمانی مسابقات چه جایگاهی دارد؟ لطمه زدن و آسیب رساندن که ورزشگار مقابل چه آثاری دارد؟ حتک حرمت اساتید چه مفهومی دارد؟ این کار ها هیچ جایگاهی نداشته و طبق نظر هیچ شخصی روا نخواهند بود. اعتراض ما بعنوان یک رسانه آزار به وقع مسائلی اینچنین بوده. و اگر این مسائل نباشد ما مسلما شاهد اساتید موفق و جوانان شریف و عزیزی در این عرصه هستیم که تمریناتشان ـ تعلیماتشان ـ و حرکات و سکناتشان پسندیده است و ما هرگز دوست ندایم اختلاف نظرات و اختلافات فنی را بد بشماریم. بلکه این دسته اختلافات باعث اعتلای ورزش و این تبادل نظرات پیشرفت را موجب خواهد شد. و نکته آخر اینکه اگر ما از فعالیت های اساتید دیگر و یا ورزشکاران مختلف نمی نویسیم بی توجهی یا عناد با آنها نیست بلکه ما قادر به درج تمامی مسائل نیستیم و اگر ورزشکارانی ما را در کسب این اطلاعات یاری نمایند باعث افتخار ماست که آنها را درج نماییم.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و ششم آبان 1387ساعت 17:2  توسط حسین بهداروندی  | 

آمادگی جودو کاران گلستانی برای شرکت در مسابقات

این روزها که امتحانات درسی دانش آموزان رو به اتمام است جودو کاران استان گلستان در تب و تاب آمادگی برای مسابقات هستند. در چند روز گذشته با زحمات اساتید و دست اندر کاران جودو استان جودو کاران آمادگی خود را برای تشکیل تیمهای جوانان و نوجوانان اعلام کردند و اوردو های آمادگی در حال برگذاری است.

در همین خلال از جودو کارانی که آمادگی حضور در مسابقات را دارند دعوت به عمل می آوریم تا خود را به اوردوهای تمرینات رسانده و در مسابقات انتخابی شرکت نمایند.

با امید موفقیت روز افزون ورزش جودوی استان گلستان در مسابقات کشور و جهانی.

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم تیر 1387ساعت 17:28  توسط حسین بهداروندی  | 

آموزش زبان ژاپنی

سلام!

جودو ورزشی است ژاپنی که فراگیری زبان آن کشور در پیشرفت ورزشی بی تاثیر نخواهد بود. علاقه مندان می توانند از آموزش های آنلاین و یا سی دی های آموزشی برای یادگیری زبان ژاپنی استفاده کنند.


آموزش آنلاین:

http://www.nhk.or.jp/lesson/

سایت: http://www.nhk.or.jp

نکته: بعد از لود شدن سایت بروی دکمه Persian کلیک کنید.


CD آموزشی:

مقدماتی: http://www.iranzaban.com/detail.php?kala=09001&آموزش%20زبان%20ژاپنی

پیشرفته: http://zaban.kalapost.com/detail.php?kala=09002

سایت: http://zaban.kalapost.com

نکته: فرم درخواست را را پر کنید تا محصول به خانه شما ارسال شود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه پنجم اردیبهشت 1387ساعت 13:31  توسط حسین بهداروندی  | 

تبریک

سلام!

دوست عزیز جناب هادی صفرخانی از اینکه لطف نموده و در بروز رسانی این وبلاگ همکاری نمودید ممنونم و امید وارم که دیگر دوستان هم در این کار همراهمان باشند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و هشتم مهر 1386ساعت 13:51  توسط حسین بهداروندی  | 

باشگاه جودوی شهید گلشنی آموزش جودو را آغاز کرد

با سلام خدمت خوانندگان عزیز و با آرزوی موفقیت!

باشگاه شهید گلشنی اقدام به برگذاری کلاسهای جودو زیر نظر استاد ارجمند امیر فرزانه حصاری نموده است. این کلاسها روزهای زوج تشکیل می شوند و ساعت شروع کلاسها تا آخر ماه رمضان هشت شب خواهد بود. شهریه کلاسها ۴۰۰۰ تومان است و در تمامی رده های سنی امادگی آموزش را داراست. لازم به ذکر است که آموزش و تمرین کاتا برای آمادگی مسابقات در این کلاس ها اجرا خواهد شد. با امید ملاقات هنر جوایان و ورزش دوستان در این باشگاه.

+ نوشته شده در  یکشنبه پانزدهم مهر 1386ساعت 21:50  توسط حسین بهداروندی  | 

سایت فدراسیون جودو

برای دیدن سایت فدراسیون جودو اینجا کلیک کنید.

+ نوشته شده در  جمعه سی ام شهریور 1386ساعت 23:38  توسط حسین بهداروندی  | 

معرفی لینک

با سلام

دوستان چند لینک جالب برایتان می گذارم که دیدن آنها خالی از لطف نیست.

فیلمها جدید جودو را از اینجا دانلود کنید.

آخرین قوانین را از  دریافت اینجا کنید.

فیلمهای بیسار زیبایی به تفکیک نام فنون در سایت www.judo-center.tk هست که برای دیدن آنها در سایت مذبور روی قسمت آموزش تکنیک های جودو کلیک کنید.

  

+ نوشته شده در  جمعه سی ام شهریور 1386ساعت 21:53  توسط حسین بهداروندی  | 

از خیر گذاری فدراسیون

آرش میر اسماعیلی به جمع نوادر دنیا پیوست

 

  به گزارش سایت فدراسیون جودو، در ادامه رقابت های جودوی قهرمانی جهان آرش میر اسماعیلی در وزن 66- کیلوگرم تیم ایران را صاحب مدال برنز کرد.

وی روز گذشته پس استراحت در دور اول " مورلیو" از کاستاریکا، " دیاس پدرو" از پرتغال، " حسن ییلماز" از ترکیه و" ساچی ممدوویچ" از کانادا را یکی پس از دیگر با ضربه فنی شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد.

میراسماعیلی در این مرحله مقابل " یوردانیس آرنسییا" از کوبا دارنده دو مدال برنز جهان قرار گرفت.

این کوبایی که پیش از این یک بار به میر اسماعیلی باخته و  یک بار او را برده بود دردقیقه دوم مبارزه روی اجرای ناقص فن از داور یک امتیاز " یوکو" دریافت کرد و تا انتها نیز مقابل حملات میر اسماعیلی مقاومت کرد تا نماینده ایران در عین شایستگی از رسیدن به فینال محروم شود.

میر اسماعیلی در دیدار رده بندی " دنیس کازلوس" از ایتالیا را با گرفتن " وازری" و یک امتیاز "یوکو" شکست داد و به مدال برنز دست یافت.

 

 

+ نوشته شده در  جمعه سی ام شهریور 1386ساعت 21:37  توسط حسین بهداروندی  | 

عضویت در انجمن

برای عضوبت در سایت جودو پارس و استفاده از انجمن و تبادل اطلاعات در این سایت اینجا کلیک کنید.

+ نوشته شده در  جمعه سی ام شهریور 1386ساعت 21:7  توسط حسین بهداروندی  | 

بنقل از جودو پارس

با سلام.

دوستان در این قسمت آموزشهایی را که در سایت تخصصی جودو موجود است برایتان میگذارم که دیدن آنها برای تمرین و یادآوری تکنیکها بسیار خوب است.

۱- فنون پرتابی از ناگه وازا با تصویر:
۲- وسائه کومي وازا با تصویر:
۳- شيمه وازا با تصوير:
۴- کانستسو وازا با تصوير:
۵- معرفي کتب فارسي جودو:

 در ضمن اگر میخواهید ترجمه بعضی کلمات را بدانید به لینک مقابل برید.

            باشگاه جودو شرکت پالایش گازفجر جم

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و هفتم شهریور 1386ساعت 12:16  توسط حسین بهداروندی  | 

خیر مقدم

دوستان باشگاه جودو تختی  امروز «۲۰/۶/۸۶» استاد ارجمند حاج داوود میقانی سر مربی سابق تیم ملی کشور یمن به باشگاه مان تشریف فرما خواهند شد. این باعث خوشحالی همگی ماست. از تمامی جودو کاران شهر گرگان دعوت بعمل می آوریم تا امشب در بین ما باشند و از محضر استاد میقانی استفاده بنمایند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیستم شهریور 1386ساعت 14:23  توسط حسین بهداروندی  | 

مسابقات کشوری دانش آموزی

با سلام

دیروز مسابقات کشوری دانش آموزی در رده سنی نوجوانان در تهران برگزار شد که در طی این مسابقات رضا پایین محلی جودو کار خوب باشگاه تختی موفق به کسب مقام نائب قهرمانی شد . ما کسب این مقام را به ایشان و اساتید محترمشان تبریک می گوییم.

+ نوشته شده در  شنبه سی ام تیر 1386ساعت 23:23  توسط حسین بهداروندی  | 

برگذاری مسابقات دانش آموزی سراسر استان

با سلام

روز جمعه ۲۲/۰۴/۸۶ مسابقات دانش آموزی جودو برگذار می شود. این دوره از مسابقات در سالن تختی ساعت ۷ صبح برگذار می شود که در طی آن رده های سنی جوانان و نوجوانان به رقابت خواهند پرداخت.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم تیر 1386ساعت 16:51  توسط حسین بهداروندی  | 

شرايط سني حضور در مسابقات جودوي نوجوانان آسيا تغيير كرد

به گزارش سایت فدراسیون جودو، اتحاديه جودوي آسيا با ارسال نمابري به كشورهاي عضو اين اتحاديه اعلام كرد كه تيم‌‏هاي متقاضي شركت در مسابقات قهرماني نوجوانان آسيا هستند تنها مجاز به استفاده از ورزشكاران 12 تا 15 سال هستند . مسابقات جودوي قهرماني نوجوانان آسيا اواسط مهرماه سال جاري به ميزباني تايلند برگزار مي‌‏شود و تيم كشورمان نیز با ترکیب کامل در این رقابت ها شرکت خواهد کرد. بيش از اين رده سني نوجوانان 11 تا 14 سال بود .

+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم تیر 1386ساعت 14:13  توسط حسین بهداروندی  | 

برگذاری مسابقات انتخابی بسیج استان گلستان

با سلام!

امروز مسابقات انتخابی بسیج استان گلستان در سالن شهید گلشنی در رده سنی ۶۳ تا ۶۹ برگذار شد و جوایز نفیسی به نفرات اول تا سوم اهداء گردید. در این دوره از مسابقات جودوکارانی از گرگان و میدودشت و گنبد شرکت داشتند که تیم گرگان موفق به کسب مقام اول تیمی شد. اما امروز توفیقی ناگهانی شامل حال تمامی ورزشکاران و حاضرین در محفل شد و آن حضور ناگهانی حاج داوود میقانی استاد ارجمند و بزگوارمان بود که با قدوم مبارگشان دل ورزشکاران را شاد نمودند که امیدواریم این حضور مستدام باشد.و از همینجا جا دارد که از سپاه منطقه که مسابقات را بطوری آبرومند و درخور حال برگذار نمودند و هزینه ها را بنحو احسن بعهده داشتند تشکر فراوان بعمل آوریم و همچنین باید تشکر فراوان و خسته نباشید خدمت هیئت جودو استان عرض کنیم که در اجراء مسابقات تمام اهتمام خود را گماردند و مسابقات از نظر داوری و فنی در سطح مطلوبی برگذار شد. برندگان این دوره از مسابقات به مسابقات گشوری راه پیدا کردند که ان شاء الله تا یک ماه آینده برگذار می شود. و اما با وجود لطفی که تمامی مسئولین و داوران و اساتید و ورزشکاران در طی مسابقه داشتند متأسفانه شاهد حرکات ناشایستی از یکی از دوستان بودیم که به هیچ وجه انتظار نمی رفت و جا دارد که هیئت محترم جودو در پیش گیری از این اتفاقات تصمیمات متقضی را مبذول دارد تا شاهد برگزاری مسابقات بنحو بهتری باشیم و فعالیت مداوم این هیئت محترم خدایی ناکرده بی اثر نماند. لازم به ذکر است که اسامی برنده شدگان در خبر آینده خدمت حضورتان ارائه می شود.

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم تیر 1386ساعت 22:48  توسط حسین بهداروندی  | 

تبریک

سلامی چو بوی خش آشنایی!!!

ورود استاد معظم و معزز حاج داوود میقانی را به شهر گرگان تبریک عرض می کنیم

«مَن علّمنی حرفاْ فقد سیّرنی عبداْ» (حضرت علی علیه سلام)

استاد عزیز حاج داوود میقانی که با تعالیم عاشقانه و علاقه به تعلیم هنری که در سینه محفوظ دارد و تربیت اساتید بزرگوار به حق آموزگاری شایسته است و همه جودوکاران شهر و استان مدیون زحمات ایشانند و بی شک ایشان باعث افتخار تمامی جودوکاران ایران و حتی منطقه است. جودو کاری توانمند و مردی زحمتکش و رزمنده ای فداکار. ما همه جودوکاران استان از حضور گرم ایشان در شهر گرگان خرسند و بسی خشنودیم و امیدواریم که با دوام حضورشان سهم ما را از این گوهر گرانبها بیشتر کنند.

       رئیس هیئت جودو شهرستان جناب اکبر زاده و دبیر هیئت جناب سرهنگ بهداروندی و اساتید عزیز سنسی نودهی و سنسی حصاری و سنسی جمال الدین پاداش و بقیه مسئولین هیئت جودو شهرستان از همین جا مراتب احساسات و خشنودی خود را از حضور حاج داوود میقانی بیان میدارند و به هم استانی ها تبریک می گویند.

 

روابط عمومی هیئت جودو شهرستان

+ نوشته شده در  شنبه دوم تیر 1386ساعت 21:14  توسط حسین بهداروندی  | 

آزمون کمربند

با سلام!

خبری به دستمان رسید که دال بر آمادگی فدراسیون برای برگزاری آزمون کمربند در رده های بالا است. متن نامه بشرح زیل است.

با احترام بدینوسیله به اطلاع می رساند از آنجایی که فدراسیون جودو در نظر دارد برگزاری آزمون کمربند دان ۲ را به هیئتهای استان واگذار نماید. فرم اطلاعات مربیان فعال و غیر فعال جهت صدور کارت شناسایی مربیگری مورد نیاز میباشد. لذا حداکثر تا تاریخ ۱۳/۳/۸۶ نسبت به تکمیل و ارسال فرم پیوست همراه با مدارک زیر اقدام نمایید. مدارک مورد نیاز :

۱-یک قطعه عکس ۴*۳.

۲-کپی آخرین مدرک مربیگری.

۳-کپی آخرین حکم کمربند.

فهرست مربیان

۱ حاج داوود میقانی گرگان ۱۶ صفی الله محمدیان گرگان
۲ محمد علی نودهی گرگان ۱۷ فرهاد میقانی گرگان
۳ امیر فرزانه حصاری گرگان ۱۸ مرتضی میقانی گرگان
۴ جمال الدین پاداش گرگان ۱۹ مرتضی جعفری گرگان
۵ محمد مقدم گرگان ۲۰ روح الله میقانی گرگان
۶ سید حسام الدین حسینی گرگان ۲۱ علی باقری گنبد
۷ رضا باقری گنبد ۲۲ ندا جذبانی گنبد
۸ علی اکبر زاده گرگان ۲۳ طاهره حسن آبادی گنبد
۹ حاتم مرادی گرگان ۲۴ بابک مقصودلو گرگان
۱۰ مجید هادی زاده گرگان ۲۵ هاشم حسین پور گرگان
۱۱ حسن قربانی گرگان ۲۶ علی اصغر عسگری گنبد
۱۲ محمد علی پایین محلی گرگان ۲۷ مهدی ماه نسایی گنبد
۱۳ رضا تیموری گرگان ۲۸ علی رضا بهرام فر گنبد
۱۴ سید محمود حسینی گنبد ۲۹ علی بابایی گنبد
۱۵ مهدی عامریان گنبد ۳۰ حسین بیگ گرگان

+ نوشته شده در  شنبه دوم تیر 1386ساعت 20:54  توسط حسین بهداروندی  | 

برترینها

با سلام!

به اعلام هیئت جودو استان برترینها آخرین مسابقات جودو اعلام شد.

۱ غلامعلی قهرمانی آرد زاهدی گرگان
۲ ابوالفضل نادعلی گنبد
۳ وحید خجسته مینودشت
۴ بهزاد مولائی آرد زاهدی گرگان
۵ مرتضی شوشتری گنبد
۶ مسعود حقی گنبد
۷ میثم حیدری آرد زاهدی گرگان
۸ محمد بهداروندی رامیان
۹ مجید حیدریان گنبد
۱۰ رضا نوده آرد زاهدی گرگان
۱۱ قدیر تفکر رامیان

+ نوشته شده در  شنبه دوم تیر 1386ساعت 20:35  توسط حسین بهداروندی  | 

سلام

سلام دوستان!

مجددا از شما پوزش می طلبم که مدتی نتوانستم وبلاگ را آپدیت کنم. خبرهایی به گوشم رسید که حیف بود نگم و اون هم خبری بود که از اساتید بگوشم رسید دال بر اینکه حاج داوود میقانی تا چند هفته آینده به گرگان خواهد آمد و این پیشا پیش باعث خوشحالی ماست.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم خرداد 1386ساعت 21:41  توسط حسین بهداروندی  | 

تبریک به اساتید

با سلام!

به تازگی خبر اخذ مدارک دان اساتید به دست ما رسید. بچه های باشگاه گفتن اینجوری به اساتید تبریک بگیم و خبرش را به گوش همه بریسونیم. طبق اخبار واصله مدارک دان ۴ سنسی محمد علی نودهی و امیر فرزانه حصاری و دان ۳ جمال الدین پاداش و امین فرزانه حصاری صادر گردیده.

با امید موفقیت برای اساتید عزیز

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم خرداد 1386ساعت 22:43  توسط حسین بهداروندی  | 

سلام دوستان!

عزیزان! امتحانات من شروع شده و تا آخر خردادماه به طول خواهد انجامید. به همین خاطر پیشا پیش از همه شما پوزش میطلبم که نمی توانم چندان به وبلاگ رسیدگی کنم. مرا ببخشید و اگر مطلبی برای درج در وبلاگ دارید در قسمت نظر شنجی بگزارید. ممنون

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم خرداد 1386ساعت 21:10  توسط حسین بهداروندی  | 

پنجمین دوره آموزش کاتا زیر نظر کادر فنی تیم ملی کاتا

فدراسیون جودو و کوراش جمهوری اسلامی ایران

پنجمین دوره آموزش کاتا زیر نظر کادر فنی تیم ملی کاتا در تاریخ های ۱۷و۱۸ خرداد ماه برگزار خواهد شد و قهرمانان دعوت شده به اردوی تیم ملی می بایست تا تاریخ ۱۶/۳/۸۶ خود را به محل برگزاری اردو در تهران برسانند و خود را به آقای دهقانی زاده معرفی نمایند. در ادامه باید گفت که حضور دو تن از قهرمانان استان گلستان باعث افتخار و بالندگی همگی جودو کاران استان است و این بیانگر سطح کیفی بالا در اجرا و درک تکنیک در استان می باشد. و اما باید این تلاش بی وقفه را ارج نهیم و در تبلور بیش از پیش قهرمانانی ایچنینی کوشا بایشم.

لیست دعوت شدگان بشرح زیل است

نام و نام خانوادگی استان نام و نام خانوادگی استان نام و نام خانوادگی استان
حسین زند تهران جواد آقا جانی قم بابک مهاجر کرمانشاه
علی محدث تهران محمد علی نودهی گلستان علی میرزایی چهارمحال
حسن روشنائی تهران امیر فرزانه حصاری گلستان سید حسین محمودی سمنان
جعفر علی قادری تهران مجتبی باجلان اصفهان سعید کرکه آبادی سمنان
فرهاد شکیبی تهران رضا روحانی اصفهان عبد الوهاب بردی مازندران
احمد رحیمی پور تهران سید مصطفی حسینی اصفهان هادی رسولیان مازندران
رضا اکبری تهران محمد مسعود احمدی اصفهان عبد الله آراسته مازندران
محمد خانی اسفند آبادی تهران علیرضا کریمی ناصر همدان سید زمان نوپور مازندران
علی داورزنی تهران محمد حسن نجفی همدان مرتضی بید آبادی مازندران
محمد رضا عزیز پور تهران فتح الله فریدون وثوق همدان محمد جناب زاده فارس
فریدون محسنی تهران حمید رضا کریمی ناصر همدان غلامرضا صابری نژاد فارس
وحید نظری تهران محمد علیمحمدی آ.شرقی معلم فارس
سید محسن حسینی قم محمد صادقی آ.شرقی محمد وحید پور قزوین
محمد رضا صحرائی قم سیروس یوسفی آ.شرقی غلامرضا روح الهی کرمان
محمد حسن سالاری قم حسن حاجی اوقلی کرمانشاه
 

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم خرداد 1386ساعت 0:6  توسط حسین بهداروندی  | 

نرم افزار آموزش جودو (جدید)

با سلام خدمت ورزش دوستان عزیز و بیان شرمندگی از اینکه چند روزی بعلت مشغله زیاد نتوانستم وب لاگ را بروز کنم!!!

مجموعه ما در راستای بیان بهتر تکنیکها و آموزشی مناسب برای ورزش جودو اقدام به تولید نرم افزار آموزش جودو نموده است که به امید خدا تا دو ماه دیگر این نرم افزار آماده ارائه می باشد. خدمات موجود در نرم افزار شامل:

۱- تصاویر تمامی تکنیکها با قدرت جستجو.

۲- نمایش چارت تکنیکها در گروه های تکنیکهای جودو (ناگه وازا و ...).

۳- برنامه مجازی سازی (۳بعدی) حرکات با قدرت حرکت در فضا برای درک بهتر تکنیک.

۴- آمورش آخرین قوائد و قوانین داوری.

۵- تاریخجه و تحلیل ورزش جودو.

۶- آموزش آمادگی جسمانی با چارت دوره ای برای آمادگی جودو کاران.

در آخر از دوستان درخواست داریم که در این راه به ما یاری رسانند و ما را از نظرات و انتقادات سازنده خود آگاه سازند.

+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم خرداد 1386ساعت 17:39  توسط حسین بهداروندی  | 

نتایج مسابقات بزرگداشت فتح خرمشهر

مسابقات بزرگداشت فتح خرمشهر روز جمعه گذشته برگزار شد که در طی این مسابقات نتایج مطلوبی برای جودو کاران گرگانی بدست آمد. اسامی جودو کاران گرگانی صاحب مقام در این مسابقات بشرح زیل است:

۱-ولی الله بهرامی مقام اول
۲-مهران نودهی مقام دوم
۳-قدیر تفکر مقام سوم
۴-محمد بهداروندی مقام سوم
۵-رضا پایین محلی مقام سوم

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوم خرداد 1386ساعت 0:41  توسط حسین بهداروندی  | 

اسامی قبول شدگان در آزمونهای سراسری

اسامی قبول شدگان در آزمون سراسری دان مورخ ۱۲ بهمن ۸۵ در مجموعه ورزشی کبکانیان:

۱-محمد علی نودهی دان ۴ گرگان
۲-امیر فرزانه حصاری دان ۴ گرگان
۳-امین فرزانه حصاری دان ۳ گرگان
۴-جمال الدین پاداش دان ۳ گرگان
۵-امیر بخشی دان ۳ گنبد

اسامی قبول شدگان داوری درجه ۱ دی ماه ۸۵ در مشهد:

۱-جمال الدین پاداش گرگان
۲-محمد علی نودهی گرگان
۳-علی باقری گنبد

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم اردیبهشت 1386ساعت 13:54  توسط حسین بهداروندی  | 

آزمون کمربند!

قابل توجه جودو كاران باشگاه تختي. از روز سه شنبه ۲۴/۲ در باشگاه تختي آزمون كمربند زير نظر سنسي نودهي برگزار مي شود. اين آزمون شامل اجراي ۱۰تكنيك است كه حد اقل نمره قبولي ۵۰ است.

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و چهارم اردیبهشت 1386ساعت 13:58  توسط حسین بهداروندی  | 

مسابقه جودو در رامیان:

با سلام:

طی آخرین خبر مسابقاتی در رشته جودو در روز پنج شنبه ۲۷ برگزار خواهد شد. البته هنوز اطلاع دقیقی از نحوه و شرائط آن در دست نیست اما احتمالا در رده سنی جوانان و نوجوانان خواهد بود.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم اردیبهشت 1386ساعت 17:13  توسط حسین بهداروندی  | 

مراسم تجلیل از ورزشکاران:

روز پنج شنبه هفته گذشته جشن تجلیل و قدر دانی از زحمات ورزشکاران و دست اندر کاران ورزش در سالن آزادی گرگان برگزار شد.

در این مراسم با شکوه که جمع کثیری از مسئولین شهر از جمله استاندار محترم و فرماندار و رئسای هیئتها حضور داشتند جوایز نفیسی به قهرمانان اهدا گردید. شایان ذکر است که در این مراسم از ورزشکاران شهید و خانواده های ایشان نیز تجلیل به عمل آمد و جوایزی اهدا شد.

و اما در ورزش پر جنب و جوش جودو هم مثل همیشه قهرمانانی افتخار آفرینی کردند که در این مراسم به ایشان جوایزی برسم یادبود اهدا شد. استاد نودهی و استاد حصاری که چند ماه پیش در مسابقات کاتا مقام سوم کشوری را بدست آورده بودند و افتخار حضور در تیم ملی را نصیب استان کرده بودند نیز در این مراسم در کنار ریس هیئت سید رضا حسینی و دبیر جناب غفاری حضور راشتند و چند تن دیگر از جودو کاران که دارای مقام کشور بودند نیز در مراسم دیده می شدند. 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم اردیبهشت 1386ساعت 1:24  توسط حسین بهداروندی  | 

جودو ورزشي است نجيب كه بايد در راه خير استفاده شود

پروفسور جیگرو کانو:

استاد بزرگ جودو که این ورزش را قانونمند و تدوین نمود و پدر جودو شناخته می شود.

وی در صده قبل می زیسته و فردی دانا و با اطلاعات بسیار بود. وی با تدقیق در ورزش های مختلف و تساط فراوان به علوم لازم اقدام به تنظیم ورزش جودو نمود. ولی جودو را به دید یک هنر و به عنوان بهترین ابزار برای دفاع می نگریست و جمله معروف ایشان درباره جودو مبین این نکته است.

پروفسور جیگرو کانو

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت 1386ساعت 17:49  توسط حسین بهداروندی 

خوش آمدید

سنسی نودهی

با سلام

اين وبلاگ بتازگي توسط جودو كاران باشگاه تختي افتتاح شده تا خبر رسان جديدترين اخبار جودو استان و شهرستان باشد و در آينده خدمات بيشتري از جمله ثبت نام،پرداخت بيمه و غيره ارائه خواهد شد. در ابتدا از اساتيد محترم سنسي نودهي و سنسي حصاري كه حق بسياري بگردن جودو كاران اين شهر دارند كمال تشكر را داريم و خسته نباشيد عرض مي كنيم واما بعد ...بماند تا بعد

+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت 1386ساعت 17:40  توسط حسین بهداروندی 

استاد

نام: محمد علی نودهی

یرده: دان چهار

آخرین مقام: سوم کاتا کشوری و عضو تیم ملی کاتا

صندوق الکترونیکی: ...

تلفن: ...

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم اردیبهشت 1386ساعت 14:18  توسط حسین بهداروندی 

جودو کار

نام: محمد بهداروندی

رده: کیو ۴

آخرین مقام: دوم استانی

صندوق الکترونیکی: gerzeh69@yahoo.com

تلفن: ...

+ نوشته شده در  دوشنبه دهم اردیبهشت 1386ساعت 14:17  توسط حسین بهداروندی